Kutuyu Genişlet / Daralt Oturum Aç
Kullanıcı Adı
Şifre
 
Kutuyu Genişlet / Daralt Online Eğitim

 
Kutuyu Genişlet / Daralt Hoşgeldiniz

 
Kutuyu Genişlet / Daralt Hoşgeldiniz

Düzey Eğitim Birimleri İletişim Bilgileri

ADRES: Işıktepe Mah. Ata Bulvarı Aktaş Plaza No:71 Nilüfer/BURSA
TEL: 0224 233 33 93
Gsm: 0224 242 43 45
MAİL: info@duzeyosgb.com
WEB: www.duzeyosgb.com

Uzaktan Eğitim kullanım klavuzu için lütfen tıklayınız.

UZAKTAN EĞİTİM SİSTEMİMİZDE 15 GÜN BOYUNCA TAMAMLANMASI BEKLENEN DERS SAATİ 90 SAATTTİR. BU 90 SAATLİK UZAKTAN EĞİTİM SÜRECİNİN 9 SAATİ SENKRON (CANLI) DERSLERDEN OLUŞMAKADIR. CANLI DERSLER EĞİTİCİLERİMİZİN ÖNCEDEN DUYURULMUŞ SAATLERDE BİLGİSAYAR EKRANINDAN DERS SUNUMLARINI ANLATMASI ŞEKLİNDEDİR. KATILIMCI VERİLEN LİNK ÜZERİNDEN DERSE BAĞLANACAK VE SORU VE GÖRÜŞLERİNİ EĞİTİCİ İLE PAYLAŞABİLECEKTİR.

90 SAATİN KALAN KISMI ASENKRON (CANSIZ) BÖLÜM OLUP DERS DÖKÜMANLARINDAN OLUŞUR. BU BÖLÜMDE KATILIMCI İSTEDİĞİ SAATLERDE SİSTEME GİREBİLİR VE DERSLERİ TAMAMLAYABİLİR. DAHA ÖNCE GEÇTİĞİ BÖLÜMLERİN İHTİYAÇ DUYDUĞUNDA TEKRAR ÜZERİNDEN GEÇEBİLİR.

HERBİR DERS ÖNTEST İLE BAŞLAR VE SONTEST İLE BİTER. ÖNTEST KATILIMCININ BİLGİ DÜZEYİNİ ÖLÇMEK İÇİNDİR BU TESTTE BAŞARISIZ OLMANIZ EĞİTİMİN BAŞARISINI ETKİLEMEZ. SONTEST DE AYNI ŞEKİLDE EĞİTİMİN BAŞARISINI ÖLÇMEK İÇİNDİR. KATILIMCI HER DERS İÇİN GEREKLİ SÜREYİ O DERSTE HARCAMADAN VE SON TESTİ ÇÖZMEDEN DERSİ TAMAMLAYAMAZ.

HERBİR DERSTE HARCADIĞINIZ SÜREYİ, SİSTEMDE KALDIĞINIZ TOPLAM SÜREYİ VE SİSTEMİN YÜZDE KAÇINI TAMAMLAMIŞ OLDUĞUNUZU RAPORLAR BÖLÜMÜNDEN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.